חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות

אודות

עמי הינו מעצב פנים החבר בארגון מעצבי הפנים ובקהילת הבניה arcdb. אחרי עשרות שנים בהן ניהל תחומים של בניה חדשה ופרוייקטי בינוי מורכבים, עבור החברות המובילות במשק, החליט עמי להשתמש בידע שצבר כדי לבצע מהפך בבתיהם ובחייהם של לקוחות פרטיים. השילוב בין ראיה כוללת לירידה לפרטים, אהבת האדמה וחדוות היצירה, לצד חשיבה חכמה, פונקציונלית וייחודית, הובילו את עמי ליצור דרך פשוטה ושונה לחידוש בתים, מתוך אהבה לאנשים והבנה עמוקה של צרכיהם. כל זאת בתהליך קצר וממוקד, המאפשר לך לקבל בית חדש ומשודרג בסביבה הקיימת, תוך עמידה בתקציב ובלוח הזמנים המוגדרים מראש.

עיצוב פנים בהתאמה אישית ובסטנדרטים מעולים

אם אתם מרגישים שהגיע הזמן להתחדש, עוברים לדירה או לבית חדש או מעוניינים במתיחת פנים למרחב הקיים, משרד עיצוב הפנים של עמי מהווה כתובת מקצועית, רצינית ונכונה. השילוב בין עיצוב ואסתטיקה, אהבת אנשים והבנת צרכיהם, ניסיון עשיר והיכרות עם הגישות המתקדמות ביותר – כל אלו הופכים את המשרד לייחודי ומותאם ללקוחות השונים המעוניינים לשדרג את הבית ואת איכות החיים.

מעצב פנים מומלץ - יכולות, תעודות והצלחות

עמי ברמי הינו מעצב פנים בוגר בי”ס דיפלומה, בעל תואר 1 בניהול מהאוניברסיטה הפתוחה, וכן בעל תעודת מפקח של מרכז הבניה. לאורך קריירה ארוכה ופורייה של ניהול פרויקטים מורכבים, עמי מיישם את הידע הנרחב וההבנה המעמיקה שרכש, ומעמידו לרשות לקוחות פרטיים המעוניינים לבצע מתיחת פנים ושדרוג של בתיהם ודירותיהם, וכן לאנשים הנכנסים לבית קיים או לדירת קבלן.

 

הניסיון הרב של עמי בניהול פרויקטים גדולים משולב עם ראייה מערכתית וכוללת, לצד היכולת לרדת לפרטי הפרטים של הפרויקט וכן היכרות עם פתרונות חכמים, מתקדמים, ייחודיים ופרקטיים. איכויות אלו משתלבות עם חדוות היצירה ומובילות לדרכים שונות, פשוטות ומיוחדות לחידוש בתים ודירות, הנותנות מענה שלם לצרכיהם של הדיירים.

חצר מונגשת

רוצה שהבית יתאים את עצמו אליך?

למידע נוסף מלא/י פרטים

לשיחת ייעוץ ראשונית