חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

למה כדאי להיעזר במעצב פנים כאשר עוברים דירה

בין אם מדובר בדירה חדשה מקבלן או דירה ישנה, המעבר הינו תקופה מרגשת של שינוי והתחלות חדשות. יחד עם זאת, מעבר לדירה חדשה והתארגנות נכונה ומוצלחת במרחב אינם עניין של מה בכך. בכדי להתמודד בהצלחה עם ארגון פרקטי ואסטטי במעבר דירה כדאי להיעזר בשירות מקצועי של מעצב פנים מומלץ, ובמאמר הבא נסביר מדוע.

לעבור דירה באופן מקצועי

 שרותיו של איש מקצוע מומלצים מאד לצורך עיצוב פנים למעבר דירה. כאמור זה פרויקט חשוב שאתם רוצים להפוך אותו לכמה שיותר מוצלח ויעיל. עדיף לערב איש מקצוע מיומן בדמותו של מעצב פנים מומלץ בעל ניסיון רב. מעורבות זו תעביר את האחריות להליך לידיו של המעצב, אדם בעל ראיה הוליסטית שמאפשרת תכנון ועיצוב פנים פרקטי ושלם של הדירה עם בחינה של פרטים כלליים, לצד ירידה לפרטי הפרטים.

בנוסף מעצב פנים מקצועי מכיר היטב את תקנות הבניה, המשמעות של תוכניות אדריכליות ועקרונות עיצוב, שיבואו לכדי ביטוי בתוכנית עבודה ריאלית, נכונה, יעילה וחסכונית בהוצאותיה.

תכנון ועיצוב פנים למעבר דירה המותאם עבורכם

המעבר לדירה חדשה נושא בחובו שורה ארוכה של רצונות וצרכים שאתם מבקשים להביאם לכדי ביטוי. אולם כדי להגשים רעיון מופשט במציאות באופן איכותי, נכון, יעיל ומרשים יש צורך בידע וניסיון מקצועי.

כאן נכנס לתמונה מעצב הפנים עם יכולת לתרגם חלומות, העדפות אישיות, רצונות וצרכים לכדי תוכנית עבודה ריאלית המתאימה לנתוני הנכס ולמסגרות תקציב.

בנוסף לכך, מעצב פנים מיומן ידאג לערב אתכם בכל שלבי הפרויקט, החל מהבהרת צרכים ורצונות אישיים, להעלאת אופציות לעיצוב לבחירת קונספט מוביל, בחינת עלויות הפרויקט, ועד לעדכון אודות התקדמות העבודות וכדומה.

ניצול נכון של המרחב 

אחת השאלות הראשונות שעולות בעת מעבר דירה היא כיצד לארגנה באופן יעיל, נוח ומרשים. מעצב בפנים מקצועי יספק מענה שלם לארגון וניצול נכון של המרחב, באופן הטוב ביותר לצרכים והעדפות אישיות שלכם.

בין היתר תכנון נכון של המרחב כולל חלוקה מתאימה של חדרים וחללים, ניצול אופטימאלי של אור טבעי, מיקום נכון, נוח ויעיל של רהיטים, של נקודות חשמל וגופי תאורה, פתרונות אחסון חכמים, שמירה על מרחב פתוח, זורם ונוח ועוד.

עיצוב פנים פרקטי ומוצלח של הדירה

היכולת המקצועית של מעצב פנים ניכרת בכישוריו ליצור מרחב פרקטי ואסטטי, עם עיצוב מותאם להעדפות וטעם אישי. המעצב יגבש יחד עמכם סגנון עיצוב פרקטי ומוביל וידאג לבטאו בחללים שונים בבית.

כמו כן הוא יסייע לכם בבחירת סקלת צבעים לקירות הבית, בחירת סוג ריצוף, חיפויי קירות, חלונות, דלתות, ידיות, גופי תאורה, רהיטים, שטיחים וילונות, חפצי אומנות ועוד. זו בחירה בה כל פרט מתקשר עם משנהו ועם החלל, וכך מוביל ליצירת מרחב בעל אמירה מרשימה, אחידה וברורה שיעיל ונוח לחיות בו.

תוכנית עבודה מקצועית ומדויקת

עם מעצב פנים תקבלו תוכנית עבודה מקצועית לשיפוץ, עיצוב וסידור הדירה החדשה שאליה אתם מתכננים לעבור. התוכנית תציג באופן מקצועי שינויים מבוקשים בנכס, כמו ארגון מחדש של החללים, הגדלת והוספת מפתחים, מבנה של המטבח, מקומות אחסון נוספים בבית, כתב כמויות, נקודות חשמל, ארגון הסלון ועוד. תוכנית זו מהווה למעשה כלי עבודה המוצג בפני קבלנים, שעל פיו יסופקו הצעות מחיר ועל פיו יבוצעו העבודות בפועל באופן מסודר ומדויק.

ליווי מקצועי לכל אורך ההליך

ארגון, שיפוץ ועיצוב פנים למעבר דירה הינו פרויקט מורכב, הגוזל הרבה מאוד זמן ודורש יכולות ניהוליות והבנה טכנית. על ידי השכרת שירותיו של מעצב פנים מקצועי תיחסך מכם טרדה זו וכל ההליך יהיה באחריותו של המעצב, לרבות הכנה של כתב כמויות, איתור ספקים וקבלנים ופיקוח אחר עבודתם, בחירת חומרים ורהיטים, וכן ניהול לוחות זמנים ועמידה במסגרות תקציב נתונות. המעצב יהיה זמין לפתור כל בעיה בשטח, ולוודא כי העבודות מבוצעות באופן איכותי ונכון המותאם במלואו לתכוניות עבודה.

מעבר דירה יעיל וחסכוני

חשוב לדעת כי התאמה של הנכס לצרכים אישיים ושיפוץ ליקויים הקיימים בו, מסתכמים בהוצאה לא מבוטלת שיש לקחת אותה בחשבון בעלויות רכישת הנכס. עם מעצב פנים תוכלו לדעת מראש עלויות של חומרים ועבודות נדרשות בדירה, וגם תוכלו להיות רגועים בידיעה שלא יהיו בהמשך הוצאות חריגות בלתי צפויות.

יתרה מכך, מעצב פנים מומלץ שעבד בפרויקטים מסוגים שונים ומכיר היטב את השוק, יסייע לכם באיתור ספקים וקבלנים מומלצים ויעזור לקבל מהם הצעות מחיר אטרקטיביות נמוכות מאלו המוצעות בשוק.

בנוסף, כשיש מישהו אחר שאחראי על תקציב הפרויקט ורכישת פריטים שונים עבורו, יהיה מי שיעצור אתכם בפני הפיתוי של רכישת פריטים קצת יותר איכותיים, יקרים או לא נחוצים, שבסופו של דבר יכולים להפוך להוצאה נוספת משמעותית.

עוד לפני שבכלל עוברים

שירותי מעצב פנים חיוניים עוד לפני שעוברים דירה, בשלב בחירת הנכס מתאים לרכישה. מעצב פנים מקצועי יכול לסייע לכם בבחינת הצד התכנוני והעיצובי של הנכס, ובהבנה אם הוא מתאים לצרכים שלכם וכיצד הוא יכול לסייע לכם בשיפור איכות חייכם. בנוסף, המעצב יוכל להראות לכם את הפוטנציאל שקיים בנכס, כיצד להוציאו לפועל ובכמה כסף וזמן יסתכמו עבודות אלו.

עיצוב דירה חדשה מקבלן 

במידה ומדובר בדירה חדשה מקבלן מעצב פנים יסייע לכם בביצוע “שינויי דיירים”. הידע והניסיון של המעצב בתחום יעזרו בהתאמת הדירה החדשה להעדפות אישיות, סגנון עיצוב מבוקש ואורחות חיים.

כמו כן הוא יספק לכם הערכה אובייקטיבית של עלות העבודות, ילווה אתכם לכל אורך ההליך, וידאג שהעבודות יבוצעו במדויק לפי תוכניות שינוי מבוקש ומוסכם מול הקבלן.

שיתוף

עוד מהבלוג

צרו אתנו קשר

חצר מונגשת

רוצה שהבית יתאים את עצמו אליך?

למידע נוסף מלא/י פרטים

לפגישת ייעוץ ראשונית