חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיצוב פנטהאוז מודרני ואלגנטי

פנטהאוז זו דירה מרווחת ומאובזרת היטב שממוקמת בקומה העליונה של הבניין. בהשוואה לדירות אחרות, דירות פנטהאוז נחשבות למרווחות ומפנקות יותר, מה שהופך אותן ליוקרתיות ונחשקות במיוחד.

לא הרבה יודעים זאת, אך לפני שעברו מיתוג מחודש כדירות יוקרה, הדירות על גג הבניין שימשו עבור מגורי משרתים או כחדרי שירות. ככל שגדלה הפופולריות של גורדי השחקים, יחידות אלו, שהיו עטופות בחלל חוץ נרחב, שווקו כדירות אקסקלוסיביות לקהל הרחב.

עיצוב פנטהאוז מודרני ואלגנטי

מה הופך את הפנטהאוז לכל כך מבוקש?

למגורים בפנטהאוז יש המון יתרונות שהופכים אותו למבוקש וייחודי, כמו למשל:

  • נוף מעולה – לגרים בפנטהאוז יש גישה לנופים הטובים ביותר. ככל שהבניין גבוה יותר, כך הנוף יהיה יותר מרשים ופנורמי.
  • עיצוב פרימיום – דירות פנטהאוז כוללות תקרות גבוהות, חלונות גדולים, גימורי פרימיום ושטח קומה גדול יותר בהשוואה לדירות אחרות.
  • מרחבי חיצוני – באזורים עירוניים המרחב החיצוני מאוד חשוב ולכן גישה למרפסת חיצונית גדולה ומרווחת נחשבת ליקרה מפז.
  • פרטיות – פנטהאוזים הרבה יותר גדולים, ולרוב לא חולקים את הקומה עם עוד שכנים, מה גם שבדרך כלל אף אחד לא גר מעליהם. לכן אלו חללים פרטיים יותר.

למה חשוב לערב מעצב פנים כבר בתהליך התכנון של הפנטהאוז?

אם אתם רוצים שחלל המגורים שלכם יהיה מעוצב אך גם פונקציונלי בהתאמה אישית מלאה, עליכם לפנות למעצב פנים כבר בשלב התכנון של הפנטהאוז. מעצב פנים רואה את התמונה הגדולה יותר ובוחן את המרחב ממבט על, כך שיכול לראות את הממדים, הפרופורציות והאופן שבו כל החללים זורמים יחד. במקביל, תפקידו גם לבחון כיצד הבית עתיד לתפקד, ואיך תחיו בו, ולבחור ולמקם את הריהוט בהתאם להעדפות, אורח החיים והסגנון האישי שלכם.

כאשר אתם מערבים מעצב פנים כבר משלב התכנון, אתם יכולים להבטיח שתקבלו מענה פונקציונלי ועיצובי אידיאלי, לחסוך לעצמכם הוצאות מיותרות ופשרות שאינכם רוצים לקחת, לדאוג שהחללים השונים בבית יעבדו בשבילכם, וגם יראו נהדר תוך כדי, ובגדול – להגשים את חזון המגורים שלכם.

בחירה נכונה של תאורה בעיצוב פנטהאוז

לתאורה יש פוטנציאל לשנות מקצה לקצה את תפיסת החלל, לכן עיצוב התאורה הפנימית, הצבע שלה, הטמפרטורה וגם המקום בו היא מותקנת אלו כולם היבטים חשובים שיש לקחת בחשבון כאשר מעצבים פנטהאוז.

תאורה משחקת תפקיד משמעותי בכל בית, אך בפנטהאוז היא לוקחת את האווירה והנראות לרמה אחרת, כאשר בכוחה להדגיש את האדריכלות וליצור את האווירה הרצויה. עיצוב התאורה צריך להיות מודרני וחדשני והתאורה המלאכותית צריכה להשלים את התאורה הטבעית ולהחמיא לעיצוב הפנים

חיבור סלון הפנטהאוז עם המרפסת – טיפים ורעיונות

אחד המאפיינים הייחודים לפנטהאוזים הוא חלל החוץ הנרחב שצמוד אליהם, וכתוצאה מכך, הכנסת החוץ לתוך הבית. החיבור בין סלון הפנטהאוז לבין המרפסת הגדולה פותח פתח ליצירתיות, אתם יכולים לעצב את הסלון בעזרת אלמנטים שמחקים את החוץ, ואפשר לעצב את המרפסת בעזרת אלמנטים שמדברים באותה השפה עם עיצוב הפנים. 

הודות לפרטיות של החיים הנושקים לשחקים, הנופים המרהיבים והפרטיות המקסימלית, ברוב הפנטהאוזים קיימת נטייה לחבר בין שני החללים באופן מוחלט ובצורה חכמה, בין אם על ידי חלונות גדולים ופנורמיים ללא מסגרת מהרצפה ועד התקרה, בין אם על ידי בחירת הדלתות הנכונות בהתאם לאווירה ולעיצוב, בין אם על ידי יצירת ויטרינות שמאפשרות פתיחה כמעט מלאה של המחיצה בין הסלון למרפסת וחיבור בין שני החללים, ובין אם על ידי וילונות או תריסים נגללים. בכל מקרה, הקפידו לבחור בדלתות וחלונות בצבעים בהירים ללא ניגודים מרעישים, מה שרק יעצים את הנופים המדהימים.

 עיצוב פנטהאוז – איך משלבים סגנונות שונים?

הדבר הראשון שיש  לעשות בכל עיצוב פנים פנטהאוז הוא לקבוע מהו הסגנון המועדף עליכם. ניתן לבחור בין סגנונות שונים כמו למשל עיצוב פנטהאוז מודרני, עיצוב פנטהאוז יוקרתי, עיצוב כפרי, מסורתי, תעשייתי, בוהו שיק או עיצוב אקלקטי אשר משלב בין כמה סגנונות שונים. לכל סגנון יש מראה ייחודי ובחירת הרהיטים והאלמנטים השונים תתבצע בהתאם אליו. כמו כן, לאחר שהחלטתם על סגנון העיצוב, תוכלו לבחור בסכמת הצבעים.

עיצוב הפנטהאוז נכון נותן מקום חשוב גם להתאמה אישית , החל בבחירת הרהיטים איכותיים ומעוצבים ועד קניית מכשירי החשמל חדשניים ומתקדמים, התאמה מוסיפה טאץ’ אישי, מספקת מענה אופטימלי לסגנון ולאורח החיים, הופכת את הנכס לנחשק ומרהיב ומעניקה את מלוא התמורה להשקעה הכספית!

שיתוף

עוד מהבלוג

צרו אתנו קשר

חצר מונגשת

רוצה שהבית יתאים את עצמו אליך?

למידע נוסף מלא/י פרטים

לפגישת ייעוץ ראשונית