חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

ייעוץ לפני שיפוץ

פגישות ייעוץ – להתחדש בדרך שלך

ההחלטה על שיפוץ הבית מאוד מרגשת, אולם תהליך השיפוץ עצמו עשוי להיות מורכב ומאתגר. לכן אם אתם מעוניינים לעשות הכל בעצמכם, רגע לפני שאתם מתחילים בפרויקט, חשוב שתקבלו ייעוץ לפני שיפוץ ממומחים.

ייעוץ לפני שיפוץ זהו שירות המציע לכם המון יתרונות. הוא עוזר לכם לקבל תובנות חשובות לגבי אספקטים שונים של פרויקט השיפוץ, מה שיכול לחסוך לכם המון זמן וכסף בטווח הארוך ולהשיג את התוצאות הטובות ביותר. כמו כן , צעד שכזה יבטיח שהעיצוב יהיה מגובש, פונקציונלי ויספק מענה לצרכים ולהעדפות הסגנון שלכם.

בנוסף, ייעוץ מקצועי יעזור לכם להבטיח שהשיפוץ עומד בכל דרישות החוק והבטיחות. ולכן זו החלטה אסטרטגית וחכמה שתעזור לכם להימנע מטעויות הרות גורל ולהשיג את מטרות השיפוץ בדרך הטובה ביותר.

ייעוץ לפני שיפוץ
קרדיט: ערן לביא

הבנת הצרכים שלכם והשינויים שחשבתם לעשות

אם אתם עומדים לפני שיפוץ, אנו נשמח לספק לכם שירות ייעוץ מקצועי לפני שיפוץ. בפגישת הייעוץ  נבדוק משמעויות תכנוניות ועיצוביות לנכס בהתאמה לצרכים שלכם, נציג אפשרויות, נסביר את ההיתכנות והמשמעויות של השינוי ונעריך את התקציב הנדרש.

פגישת הייעוץ הממוקדת תאפשר לנו להבין את הצרכים שלכם, ואת השינויים שחשבתם לעשות וכתוצאה מכך להציע פתרונות מותאמים לצרכים הייחודיים שלכם. באמצעות ייעוץ מקדים תוכלו לממש את חלומותיכם בדרך המתאימה לכם, למקסם את הידע ואת היכולות שלכם ולקבל המון סיפוק מהתכנון והביצוע העצמאיים.

אנו נשמח להקשיב, לתמוך ולספק ליווי מקצועי, בקצב ובמינון הנדרשים לכם, כדי שתוכלו ליהנות מתוצאות מעולות בהתאם למסגרת התקציב, לוחות הזמנים ותנאי השטח שעומדים לרשותכם.

ייעוץ לפני שיפוץ
קרדיט: ערן לביא
ייעוץ לפני שיפוץ
קרדיט: ערן לביא

נציע פתרונות תכנוניים ומותאמים

פגישת ייעוץ יכולה לעזור לכם לקבוע אם התכניות שלכם ישימות. עם המיומנות שלנו אנו יכולים להעריך את התנאים הקיימים בביתכם, ולספק לכם הערכה לגבי מה אפשרי ומה לא. במסגרת התהליך, נציג לפניכם נתונים שיעזרו לכם לקבל החלטה מושכלת בכל הקשור להיבטים התכנוניים של הנכס, נבין את הצרכים שלכם, נציג פתרונות תכנוניים ועיצוביים ונעריך את התקציב הדרוש עבור כל פתרון.

בנוסף, במהלך הפגישה נעזור לכם לבחון אפשרויות עיצוב וחומרים שונים עבור הפרויקט שלכם, תוך שאנו נסמכים על הניסיון והמומחיות שצברנו לאורך השנים.

ייעוץ לפני שיפוץ
קרדיט: ערן לביא
ייעוץ לפני שיפוץ
קרדיט: ערן לביא

גיבוש קונספט עיצובי ראשוני

פגישות הייעוץ מתקיימות בנכס עצמו, על מנת לקדם את רעיונותיכם, כאשר נשמח לעזור לכם לגבש קונספט עיצובי ראשוני ולעזור לכם לגבש פתרונות מגוונים בהתאם למטרות השיפוץ. אנו נוכל לספק:

  • פתרון נקודתי לחלל מסוים – אם אתם רוצים לשפץ חלל אחד בבית, ולהתמקד בו, אנו נשמח ללוות אתכם לאורך תכנון ועיצוב המטבח, הסלון, חדר האמבטיה, פינת האוכל, חדרי הילדים, פינות עבודה, מרפסות וכל אזור אחר בבית ומחוצה לו.
  • תכנון ועיצוב לצורך הנגשת הבית והתאמה לצרכים משתנים כגון – לעיתים השיפוץ הוא תוצר של הצורך בהתאמת הבית לצרכים משתנים. אם חלו שינויים בריאותיים, אם הגעתם לגיל שלישי או אם ברצונכם לבצע חלוקה של החלל ליחידות עבור ילדים, נכדים או עובדים סיעודיים, אנו נשמח לסייע לכם לראות את התמונה הגדולה יותר.
  • חלוקה מחדש של הבית – בין אם הבית הקיים מיושן ובין אם תרצו לחלק את החלל מחדש בצורה שיותר עובדת עבורכם, אנו נספק תכנון סכמתי של הפנים והחוץ, ונעזור לכם לפצח את החלוקה והתנועה במרחב, כדי לספק את המענה המושלם לצרכים שלכם.

ובאופן כללי אנו נשמח לעזור לכם לגבש קונספט עיצובי כדי שתוכלו לצאת לדרך יותר בקלות ולקבל פרספקטיבה של מומחים בתחום.

נבצע הערכה ראשונית של משך ועלות השיפוץ

פגישת ייעוץ יכולה גם לעזור לכם להעריך את התקציב שלכם ולספק לכם אומדן ריאלי של העלויות הכרוכות בפרויקט השיפוץ. קבלת הערכה ראשונית של משך ועלויות יכולה לעזור לכם להימנע מהוצאות בלתי צפויות בהמשך הדרך, ולאפשר לכם להיערך בהתאם גם מבחינת חלוקת הזמנים.

אנו מאמינים שאין טוב יותר ממראה עיניים ולכן אנו נערוך לכם סקירה ממצה של הפתרון הנדרש לצד בדיקת היתכנות, לאחר מכן נשרטט עבורכם סקיצה של המרחב המתוכנן, הכוללת פירוט סדרי גודל של עלויות (עבודה וחומרים), משך הביצוע וכן המלצות על קבלנים וספקים מובחרים, על פי בקשה.

עבורכם מדובר ביתרון, אשר יעזור לכם להיות מוכנים כמה שיותר לתהליך, לפני שאתם נכנסים אליו.

פתרונות והכוונה מקצועית לאתגרים קצרי וארוכי טווח

פגישת ייעוץ יכולה גם לעזור לכם לזהות בעיות פוטנציאליות שעלולות להתעורר במהלך תהליך השיפוץ. כמומחים בתחום, אנו נוכל לזהות את כל הסכנות הפוטנציאליות שאולי צריך לטפל בהן לפני תחילת השיפוץ, כמו גם אתגרים אפשריים שיכולים לעמוד בפניכם בטווח הארוך והקצר.

מעבר לכך, מעמידים לרשותכם את האפשרות לקבלת ליווי נקודתי במהלך השיפוץ, במידה שאתם מתלבטים או מבקשים חוות דעת נוספת ו/או פיקוח על התהליך, בשביל זה אנחנו כאן.

נשמח לעזור לכם להיכנס לתהליך השיפוץ מוכנים יותר!

קבלת ייעוץ לפני שיפוץ זו החלטה חשובה אשר יכולה לעזור לכם לקבל החלטות מושכלות יותר, להימנע מטעויות יקרות ולהבטיח שהפרויקט שלכם יצליח. במהלך הפגישה תוכלו ללמוד על אתגרים אפשריים, לקבל אומדן לגבי עלויות, לזכות לפתרונות ייעודיים ולהיות ערוכים ומזומנים לתהליך ככל האפשר.

הייעוץ מותאם לכולם גם אם אתם רוצים מידע ראשוני בדבר היתכנות או אומדן עלויות ראשוני ובין אם אתם רוצים למצא פתרון תכנוני / עיצובי לבעיה נקודתית.  הייעוץ נכון לאנשים שלוקחים קבלן עד מפתח ונכון גם לאנשים בעלי הבנה טכנית ויכולת ניהולית, אשר מתכוונים לבצע הכל בעצמם, לרבות בחירת הקבלנים הרלוונטיים ופיקוח על הביצוע. יחד עם זאת, ניתן בכל עת לעבור למסלול של תכנון שיפוץ בית או עיצוב פנים וחוץ, לשם קבלת מעטפת שירותים מקיפה יותר!

לפרטים נוספים או לתיאום פגישת ייעוץ, מוזמנים ליצור איתנו קשר!

אצל מושיק גלמין בתכנית "מעצבים שיפוץ"

נגן וידאו
חצר מונגשת

רוצה שהבית יתאים את עצמו אליך?

למידע נוסף מלא/י פרטים

לשיחת ייעוץ ראשונית