ייעוץ לפני שיפוץ או רכישת נכס

פגישות ייעוץ – להתחדש בדרך שלך

פתרונות והכוונה מקצועית לאתגרים קצרי וארוכי טווח

בפגישה לפני שיפוץ – נבדוק משמעויות תכנוניות ועיצוביות לנכס המותאמים לצרכים שלכם, נציג אפשרויות, נסביר את ההיתכנות והמשמעויות של השינוי ונעריך את התקציב הנדרש לשיפוץ.

בפגישה לפני רכישת נכס – נספק לכם נתונים שיעזרו לכם לקבל החלטה בכל הקשור להיבט התכנוני של הנכס. נבין את הצרכים שלכם ונציג פתרונות תכנוניים ועיצוביים ונעריך את התקציב הנדרש לכל פתרון.

הייעוץ מותאם בעיקר לאנשים בעלי הבנה טכנית ויכולת ניהולית, אשר מתכוונים לבצע הכל בעצמם, לרבות בחירת הקבלנים הרלוונטיים ופיקוח על הביצוע.

פגישות הייעוץ מתקיימות בנכס עצמו, על מנת לקדם את רעיונותיכם, בהתאם למטרה המוגדרת:

  • פתרון נקודתי לחלל מסוים כגון: תכנון ועיצוב המטבח, הסלון, חדר האמבטיה, פינת האוכל, חדרי הילדים, פינות עבודה, מרפסות וכל איזור אחר בבית ובחוץ.
  • תכנון ועיצוב לצורך הנגשת הבית והתאמה לצרכים משתנים כגון: שינויים בריאותיים, גיל שלישי או חלוקה של החלל ליחידות עבור ילדים, נכדים או עובדים סיעודיים.
  • חלוקה מחדש של הבית – תכנון סכמטי של הפנים והחוץ, לרבות פיצוח החלוקה והתנועה במרחב, כדי לענות על צרכיכם.

בפגישת הייעוץ נערכת סקירה ממצה של הפתרון הנדרש ובדיקת היתכנות. במהלך הפגישה משורטטת סקיצה של המרחב המתוכנן, הכוללת פירוט סדרי גודל של עלויות (עבודה וחומרים), משך הביצוע וכן המלצות על קבלנים וספקים מובחרים, על פי בקשה.

ישנה אפשרות לליווי נקודתי במהלך השיפוץ, במידה שאתם מתלבטים או מבקשים חוות דעת נוספת ו/או פיקוח.

פגישת הייעוץ הממוקדת מעניקה פתרון המותאם לצורך הייחודי שלכם, ומאפשרת לממש את חלומותיכם בדרך המתאימה לכם, תוך העצמת יכולותיכם והסיפוק מהתכנון והביצוע העצמאיים. באמצעות הקשבה, תמיכה וליווי מקצועי, בקצב ובמינון הנדרשים לכם, תיהנו מתוצאות מעולות , בהתאם למסגרת התקציב, הזמן ותנאי השטח.

ניתן לעבור בכל עת למסלול של תכנון או עיצוב פנים וחוץ, לשם קבלת מעטפת מקיפה יותר.

אצל מושיק גלמין בתכנית "מעצבים שיפוץ"

נגן וידאו
דילוג לתוכן