חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

אודות עיצוב פנים בשרון

אודות עיצוב פנים בשרון

אודות עיצוב פנים בשרון

השרון נמנה על האזורים היותר אטרקטיביים בארץ בהיותו סמוך לאזור המרכז ולחופי ים, ומוקף שדות ושטחים פתוחים, ירוקים וטבעיים. כל אלו, לצד אוכלוסיה איכותית ושפע של שירותי קהילה, העלו את הביקוש לדירות ובתים באזור השרון. 

מי שקנה דירה או בית באזור בוודאי גם רוצה לדאוג לעיצובו הנאות. לשם כך חשוב לאתר מעצב פנים מומלץ בשרון המכיר היטב את האזור על מאפייניו השונים, שיכול להעניק לכל לקוח שירות אישי ומותאם באופן מלא לרצונותיו וצרכיו.

מאפייני אזור השרון

השרון הינו חבל ארץ כפרי המשובץ ביישובים קטנים, שבימינו רבים מהם גם הפכו ליוקרתיים. זאת לצד אזורים בעלי אופי יותר עירוני עם בנייני ומגדלי מגורים חדישים. 

למעשה אזור השרון מציע חיי פרבר מושלמים עם קירבה למרכז מצד אחד, ומצד שני איכות חיים גבוהה בחיק הטבע, דבר הניכר ברמת חיים נינוחה ויוקרתית. 

בתור שכזה האזור מושך אליו אוכלוסיה איכותית ומבוססת, לא פעם ממוצא אנגלו סקסי, עם שכונות מטופחות בעלות חזות אלגנטית ומאופקת.

סגנונות עיצוב מקובלים בשרון

הנוף הכפרי וסגנון החיים הניחוח, לצד איכות חיים גבוהה וקהילה אירופאית סולידית, מכתיבים באזור השרון סגנון בניה ועיצוב השם דגש על איכות וטוב טעם, עם איפוק אלגנטי המשדר יוקרה לצד מודעות גבוהה לאיכות סביבה ובנייה ירוקה וטבעית. 

כמו כן סגנונות עיצוב כפריים מבוקשים במיוחד באזור זה לסוגיהם השונים, בין אם כפרי קלאסי, סגנון פרובנס, סקנדינבי, דני וכדומה. לא אחת סגנונות עיצוב כפריים אלו משולבים בסגנונות עיצוב קלאסיים עם מוטיבים אירופאים קלאסיים או בשילוב של סגנון מודרני עם קו נקי, ישר ואלגנטי. 

יחד עם זאת, עיצוב פנים הינו עניין אישי ולכן חשוב שתבחרו לעצב את ביתכם בסגנון המתאים לכם, לאורחות חייכם וטעמכם הייחודי.

בחירת מעצב פנים בשרון

בכדי לזכות בבית מעוצב למשעי העונה במדויק לחלומות, לרצונות ולצרכים שלכם, חשוב לבחור במעצב פנים מומלץ שיש לו ניסיון מעשי בעיצוב בתים ודירות באזור השרון. 

המלצות למעצב שכזה יש לבקש בקרב מכרים וחברים, לקוחות לשעבר של המעצב וכן בעזרת אתרים רלוונטיים בתחום. 

בנוסף, יש לבחור במעצב שיש לכם עימו כימיה טובה ושסגנון עבודתו עונה לטעמכם האישי, בין אם מדובר בסגנון עיצוב כפרי, מודרני, קלאסי, ירוק או אחר.

התמחות בבתים פרטיים ווילות

אזור השרון מאופיין בריבוי של בתים צמודי קרקע ווילות. לכן אם אתם קונים או בונים באזור השרון בית פרטי או וילה חשוב שתבחרו מעצב פנים מנוסה בעיצוב חללים שכאלו. 

כדאי לקבל את שירותיו כבר משלבים התחלתיים של הליך הבניה או השיפוץ, כך שיוכל להשפיע על תכנון המרחב, ניצולו המרבי וחלוקתו. 

כמו כן, מעצב פנים המתמחה בעיצוב בתים פרטיים ידע כיצד לשלב נכון את המרחב החיצוני עם הפנימי, כך שיהפוך לנגיש ומזמין, ישתלב עם סגנון עיצוב הבית ויספק עוד מרחב מחייה איכותי ונעים בכל ימות השנה ושעות היום. 

למשל, שילוב זה של מרחב חיצוני יתבטא בפתחי הבית – דלתות, חלונות ומרפסות, בדק או מרפסת המקשרים בין מרחב חיצוני לפנימי, שלל אפשרויות הסבה בחצר שהינן נעימות ומוצלות, ומתקנים מתאימים להעדפות בעלי הבית כגון בריכת שחייה, מנגל ומטבח חיצוני, פינת משחק לילדים וכדומה.

להכניס את החוץ פנימה

עיצוב פנים באזור השרון, על שטחיו המוריקים והפתוחים, עם הים הקרוב הניכר בניחוח האוויר, צריך להתייחס לסביבה החיצונית ולהחדירה למרחב הפנימי. 

לכן מעצב פנים בשרון ידאג לשלב את המרחב החיצוני בעיצוב הבית, עם מפתחים גדולים הפונים לנוף ומרחב פנימי מואר ומרווח המאפשר לאוויר הים לחדור פנימה. 

יחד עם זאת, חשוב שהמרחב החיצוני יותאם לסגנון עיצוב הבית בפרטיו השונים, חומריו וצבעיו, וישתלב בו באופן נכון והרמוני.

יצירת מרחב הרמוני, מאוזן ונעים

מעל הכל ובכל סגנון עיצוב בו תבחרו, מעצב מקצועי ידאג ליצור מרחב הרמוני ומאוזן, המספק מענה שלם לצרכים פרקטיים ואסטטיים. הגעה ליעדים אלו מורכבת משורה ארוכה של פרמטרים שיש לקחת בחשבון, לרבות:

  • בחינת מבנה הבית, צורתו ומידותיו, לרבות המידות של כל חדר ומידות מפתחיו. זאת לצד בחינת התוכנית האדריכלית של המבנה, הבנת מיקום של תשתיות ובחינת סביבת הבית. נתונים אלו ונוספים מסייעים בראיית הבית כמכלול אחד.
  • לצד ראיית הבית כמכלול שלם יש לפרק אותו לגורמיו השונים עם פירוט מרכיביו של כל חדר על פרטיו, בין אם מדובר במטבח, חדר שינה, חדרי ילדים, סלון או מרפסת.
  • תכנון אחיד של המרחב עם סגנון עיצוב מוביל, לצד בחירה אחידה של צבעים, חומרים ומרקמים ושילובם הנכון במרחב.
  • שילוב אלמנטים שונים במרחב באופן פרופורציונאלי ומאוזן, עם יחסים נכונים בין חלל לנפחים המונעים עומס יתר ויזואלי.
  • שאיפה ליצירת מרחב כמה שיותר מרווח ופתוח, עם הימנעות מעומס יתר של פריטים מיותרים שאינם חיוניים לתפקוד שוטף של בני המשפחה.
  • יצירת מרחב נוח לשימוש ומעבר בכל חלליו, למשל מעבר נוח מהסלון למרפסת, מעבר נוח מכל צד של מיטה זוגית, גישה נוחה לכל כיסא סביב שולחן אוכל, מטבח עם גישה נוחה לכל פרטיו, פתרונות אחסון נגישים וכדומה.
חצר מונגשת

רוצה שהבית יתאים את עצמו אליך?

למידע נוסף מלא/י פרטים

לשיחת ייעוץ ראשונית