עיצוב פנים וחוץ

עיצוב פנים וחוץ – הרמוני, טבעי ועדכני

עיצוב החלל הפנימי והסביבה החיצונית, לרבות בחירת קונספט, שפה עיצובית, ריהוט ותאורה.

תהליך עיצוב הפנים מתחיל בפגישה בנכס עצמו, בה מתרשם עמי ברמי ממצבו, מגודלו וממאפייניו של החלל ומקשיב לרצונות, לצרכים שלכם, לצד יכולותיכם הכלכליות. המידע הזה מאפשר לו לתאם ציפיות, להבין מהו סגנון העיצוב בו אתם מעוניינים ולנתח את עלות ואת משך הפרויקט.

בהמשך, מכין עמי מעצב הפנים מכין הסכם עבודה והצעת מחיר, הכוללת פרוגרמה ותוכנית עבודה, לצורך תכנון ועיצוב הבית והחצר. האלמנטים הללו מאפשרים לטפל במעטפת הכוללת של הבית, באופן מקצועי ושלם, באמצעות תכנון אופטימלי של סביבתו, תשתיות חכמות ושימוש בחומרים חדשניים ואיכותיים. כל אלה מאפשרים תחזוקה נמוכה ושמירה על נראות מרשימה, לאורך זמן, תוך חיסכון וכן מיחזור ומיקסום משאבים.

סגנון העיצוב של הבית מותאם לטעמכם. עמי מתמחה בעיצוב כפרי על גווניו השונים, לרבות: עיצוב כפרי קלסי, עיצוב כפרי מודרני ועיצוב כפרי יוקרתי, לצד עיצוב מודרני של בתים ודירות.

בשלב הבא, מוצג בפניכם הקונספט המתאים. לאחר שהוא מאושר, נוצר סט תכניות עבודה לבית ולחדרים, הכולל הריסה, בניה, העמדה, פרישת ריצוף, חשמל, תקרה, פרישות חדרי רחצה (חדרים רטובים), תאורה, צבע, קיר מעוצב, נגרות, אלומיניום, תכנון מרפסות, גינה ועוד.

סט התכניות מתורגם לטבלאות כתב כמויות, איתן ניגשים למכרז הקבלנים כדי לקבל הצעות מחיר. הקבלן הנבחר מבצע את עבודת השיפוץ.

במסגרת שירותי העיצוב, מלווה אתכם עמי בימי רכישה מסודרים, לצורך בחירת ריצוף, כלים סניטריים, ריהוט ותאורה.

הגמישות המחשבתית, חדוות היצירה והשקיפות של עמי הופכות את תהליך התכנון והעיצוב לחוויה מרגשת, אשר משדרגת את איכות החיים של כל בני הבית.

 


דילוג לתוכן