חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

תכנון ועיצוב פנים

בעמי ברמי אנו לא רק מעצבים חללים, אנו יוצרים חזון עיצובי מותאם אישית שמשקף את החלומות והצרכים שלכם.

אנו מחויבים ללוות אתכם לכל אורך הפרויקט מהתכנון ועד העיצוב בפועל, מהרעיון ועד למימושו, שכן מאמינים שתכנון ועיצוב פנים אלו שני שלבים שמשלימים האחד את השני ויש להקדיש תשומת לב מלאה לכל שלב, כדי להבטיח שהעיצוב יהיה מדויק, והחלל יראה מדהים ויתאים לאורח החיים שלכם.

ניהול פרויקט עיצוב פנים מהתחלה ועד הסוף

תכנון ועיצוב הבית אלו שני צדדים של אותו מטבע, הכרוכים זה בזה. לכן תהליך העבודה מולנו כולל ליווי מלא מההתחלה ועד הסוף, משלב ההיכרות, הבנת הצרכים ואורח החיים שלכם, דרך התכנון, הגדרת תקציב ולוחות זמנים, ועד הביצוע בפועל, בחירת קבלן וספקים והלבשת הבית בתום הבניה.

הכל, תוך שמביאים לידי ביטוי את הסגנון הייחודי שלכם ויוצרים חלל פרקטי שיתאים לאורח חייכם בצורה מדויקת להפליא.

תכנון לב הבית

מחדרי השינה הנעימים שישמשו כמקום מפלט עבורכם, ועד המטבח ההומה שנמצא בלב הבית, כל פינה בבית שלכם חשובה לנו. שלב התכנון קריטי ויש להקדיש לו זמן לפני שנכנסים לעיצוב הפנים בפועל, על מנת ליצור התאמה מדויקת לצרכים משתנים, כמו גם לאורח חייכם והעדפותיכם.

בשלב זה נגבש פרוגרמה שתיתן ביטוי לצרכים ולרצונות שלכם והאופן שאתם רואים את החללים השונים, כמו גם לתכנון אדריכלי נכון של החלל, על מנת שיהיה פרקטי וגמיש, תוך שכל הפרטים הקטנים נלקחים בחשבון לפני הביצוע והעיצוב בפועל.

אמנות עיצוב הפנים

עיצוב הפנים אינו עוסק רק באסתטיקה נטו, אלא בשילוב נכון ומאוזן בין צבעים, חומרים וטכנולוגיה. אנו נשלב בין האלמנטים הללו כדי ליצור עבורכם חלל מעוצב וגם פונקציונלי, תוך שעושים שימוש בידע, ניסיון, טכנולוגיה וראייה חכמה של החלל.

בשלב העיצוב, אנו יוצקים לתוך התכנון את האלמנטים שמדברים בשפה העיצובית שלכם, כדי ליצור בחלל את האווירה הרצויה לכם, ולוודא שהחללים השונים יהיו נוחים ונעימים עבורכם. זאת תוך שמשלבים גם את טביעת העין העיצובית שלנו, אשר מבטיחה ניצול חכם של החלל, מינונים נכונים, איזון ועיצוב אחיד ומגובש.

אנו תמיד מעדיפים להשתמש בחומרים טבעיים, לנצל כמה שיותר את האור הטבעי ולהתייחס לכיווני האוויר בבית כאשר מתכננים את העמדת הריהוט. אנו נותנים את הדעת לכל הפרטים הקטנים כדי לקבל את ההחלטות העיצוביות הטובות ביותר, תוך שרואים את התמונה הכוללת, שנפרשת הרבה מעבר לבחירת רהיטים.

תכנון ועיצוב פנים

תכנון ועיצוב בתים ללא הפתעות עבורכם

אנו מאמינים במעורבות ושותפות בתהליכי תכנון ועיצוב בתים ולכן דואגים להתנהל מולכם בשקיפות מלאה ולשתף אתכם לאורך כל מסע העיצוב. אנו נערב אתכם כבר בשלב התכנון הראשוני נעדכן אתכם בכל שלב ושלב, ונחסוך מכם התמודדות עם הפתעות לא רצויות.

במהלך העיצוב יש לקבל המון החלטות גדולות כקטנות, ואנו כאן כדי לשתף אתכם לכל אורך הדרך בכל החלטה שנקבל, תוך שמציגים את השיקולים שלנו שתמיד רואים את טובתכם.

תהליך תכנון עיצוב הפנים

תכנון יעיל הוא אבן היסוד של עיצוב פנים מוצלח. זה מבטיח שהפרויקט יישאר במסלול הנכון, יעמוד בציפיות, בלוחות זמנים ובתקציב וימנע הפתעות מיותרות ולא רצויות. מהבנת הצרכים שלכם ועד לביצוע בפועל, התכנון הוא כמו מצפן שמנחה אותנו בדרך ליצירת בית החלומות שלכם.

תהליך תכנון ועיצוב פנים כולל כמה שלבים עיקריים:

  • ייעוץ ראשוני – הבנת ההעדפות, הצרכים והחזון שלך.
  • פיתוח פרוגרמה – יצירת פרוגרמה בהתאם לסגנון ולדרישות שלכם.
  • יצירת תכנית – יצירת תכנית עיצוב לחלל ומקסום שלו.
  • חומרים ספקים וקבלן – ליווי בעת בחירת הקבלן, הספקים והחומרים בהם יעשה שימוש.
  • תמחור מפורט – פירוט העלויות בכל שלב ושלב.
  • ביצוע – בחירת קבלן וספקים, הכנת כתב כמויות והוצאת התכנית לפועל.
  • תכנית העמדת הריהוט – משפיעה על מיקום השקעים והתאורה.
  • עיצוב פנים הבית – בחירת רהיטים, אביזרים ורהיטים להלבשת הבית.

תכנון ועיצוב פנים לכל חלל

ידע וניסיון הם נכס בעת תכנון ועיצוב פנים! נניח לדוגמה שאתם רוצים לעצב קיר טלוויזיה על קיר מערבי. הניסיון מלמד שהחלטה כזו תחייב אתכם להוריד וילון אטום בכל יום כבר משעות הצהריים וזאת כדי לראות טלוויזיה בלי השתקפות של השמש עליה, מה שעשוי להיות לא אידיאלי עבורכם. אנו כאן, כדי לעזור לכם לקבל את ההחלטות הנכונות ביותר, גם כאלו שאולי נראות שוליות, אך בהחלט יכולות להשפיע על איכות החיים שלכם.

בין אם מדובר בבית רחב ידיים, דירה נעימה או משרד, יש לנו את כל המומחיות, הידע והניסיון לעצב חללים בכל גודל, להתמודד עם האתגרים הייחודיים שמציב כל פרויקט, לבנות תכנית העמדת ריהוט שרואה את התמונה הרחבה ולספק תוצאות מדהימות כל פעם מחדש.

נשמח להפוך גם את החזון המיוחד שלכם למציאות! צרו קשר וקבעו איתנו שיחת ייעוץ.

תכנון ועיצוב פנים מניב לשדרוג איכות החיים

קרדיט: ערן לביא

חצר מונגשת

רוצה שהבית יתאים את עצמו אליך?

למידע נוסף מלא/י פרטים

לפגישת ייעוץ ראשונית