תכנון

תכנון - לשדרוג איכות החיים

תכנון מניב לשדרוג איכות החיים

חלוקה מחודשת ומותאמת של הבית, המתורגמת לסט תכניות עבודה וכתב כמויות הליך התכנון מתחיל בפגישה בנכס עצמו, בה מתרשם עמי ברמי, מעצב הפנים, ממצבו, גודלו ומאפייניו של החלל הנתון ומקשיב לרצונות ולצרכים שלכם, לצד יכולותיכם הכלכליות. המידע הזה מאפשר לו לתאם ציפיות, להבין מהו סגנון העיצוב בו אתם מעוניינים ולנתח את עלות ואת משך הפרויקט.

בהמשך, מכין עמי הסכם עבודה והצעת מחיר, הכוללת פרוגרמה ותוכנית עבודה, לצורך תכנון ועיצוב הבית והחצר. האלמנטים הללו מאפשרים לטפל במעטפת הכוללת של הבית באופן מקצועי ושלם, באמצעות תכנון אופטימלי של סביבתו, תשתיות חכמות ושימוש בחומרים חדשניים ואיכותיים. כל אלה מאפשרים תחזוקה נמוכה ושמירה על נראות מרשימה, לאורך זמן, תוך חיסכון כלכלי וכן מיחזור ומיקסום המשאבים.

בשלב הבא, מוצגת בפניכם סקיצה לתכנון הבית. לאחר שהיא מאושרת, נוצר סט תכניות עבודה לבית ולחדרים, הכולל הריסה, בניה, העמדה, פרישת ריצוף, חשמל, תקרה, פרישות חדרי רחצה (חדרים רטובים), תאורה, צבע, נגרות, אלומיניום, תכנון מרפסות, גינה ועוד.

סט התכניות מתורגם לטבלאות כתב כמויות, איתן ניגשים למכרז הקבלנים כדי לקבל הצעות מחיר. הקבלן הנבחר מבצע את עבודת השיפוץ.

הגמישות המחשבתית,הגישה הפרקטית והשקופה והניסיון הרב של עמי בתכנון ובניהול פרויקטים הופכים את תהליך העבודה לחוויה יעילה ומניבה, המשדרגת את איכות החיים של כל בני הבית.דילוג לתוכן