חיפוש
סגור את תיבת החיפוש

עיצוב לעסקים

כאשר נכנסים לעסק, עיצוב הפנים הוא הדבר הראשון שרואים. בין אם אתם מנהלים מסעדה, בין אם משרד ובין אם חנות, עיצוב החלל מעביר מסר לעובדים וללקוחות ויכול להשפיע במידה רבה על התדמית של המותג, כמו גם על הרושם הראשוני ממנו. לכן כל עסק חייב להשקיע בו.

היתרונות של עיצוב פנים לעסקים

עיצוב פנים לעסק מאפשר ליצור רושם ראשוני חיובי, שיעודד לקוחות פוטנציאליים להישאר בסביבה, אך מעבר לכך, כאשר העיצוב מותאם לערכי המותג, הוא מאפשר לייצר חלל עבודה פונקציונלי, לשקף את הסגנון של המותג ולגרום לו לבלוט, לייצר את האווירה הנכונה כבר מהכניסה ולהביא לידי ביטוי את המסרים הייחודיים של המותג.

החוכמה האמיתית היא לזהות את היתרון היחסי של החלל ולמנף אותו באמצעות התכנון והעיצוב למשל תקרה גבוהה מעל 5 מטר בחלל קטן יכולה לשמש לעיצוב הנותן תחושה של חלל גדול יותר או שאפשר לשלב בחלק מהחלל גלריה שתשמש לאחסון. נוף יפה או חזית לרחוב תחייב עיצוב שמנצל את היתרונות של המקום.

וכמובן שכאשר ישנם עובדים – סביבה מעוצבת המתוכננת נכון תהיה הרבה יותר יצרנית, בכוחה להרים את המורל, להגביר את המוטיבציה ואת הפרודוקטיביות, לשפר את המיקוד והריכוז, לקדם שיתופי פעולה ויצירתיות ולהעניק לעסק שלכם יתרון אמיתי.

עיצוב לעסקים

הגדירו זהות למותג באמצעות עיצוב פנים

הנוף העסקי של היום מאוד תחרותי, ולכן חשוב יותר מאי פעם ליצור לעסק זהות מותג חזקה באמצעות העיצוב. החל בבחירת הצבעים וסוג הריהוט התואמים לערכי ואופי המותג ועד להעברת מסרים מתאימים באופן גלוי ונסתר, עיצוב פנים מקצועי יכול לעשות הבדל מהותי בתפיסה.

עסקים יכולים להשתמש בעיצוב פנים כדי ליצור חללים מודרניים, פונקציונליים ומסוגננים, התואמים באופן מדויק לצרכים שלהם, בעיקר כאשר עובדים עם מעצב פנים מקצועי. באמצעות עבודה נכונה אפשר ליצור חלל מעוצב וייחודי שמתאים לצרכי העסק באופן ספציפי ומייצג את המותג על הצד הטוב ביותר.

הידעתם? עיצוב נכון יכול להעצים את השירות

עיצוב החלל יכול להעצים את השירות ולהפוך אותו למיטבי, הן עבור נותני השירותים והן עבור אלו שמקבלים אותם. מעצב מקצועי לוקח בחשבון את כל הצרכים שלכם ואת אופי השירותים שאתם מספקים, תוך שמבין את יחסי הגומלין בין מה שנראה בחזית הבמה ומה שקורה מאחורי הקלעים, ובהתאם חושב על עיצוב חכם ויוצר קונספט עיצובי מדויק, שמשרת את שני הצדדים בו זמנית.

עיצוב חכם מתחשב בהיבטים שונים של השירות ורואה את התמונה הרחבה, החל באנשים שמגיעים לקבל שירות, דרך האביזרים והתנאים המאפשרים מתן שירות מיטבי ועד ייעול התהליכים המבוצעים על ידי העובדים בעת מתן השירות. רק כאשר רואים את התמונה הגדולה, אפשר לחשוב על פתרונות עיצוב חכמים, יעילים, פרקטיים וייחודיים.

מה כולל עיצוב פנים לעסק?

עיצוב פנים הוא הפנים של העסק ויש לו השפעה רבה על חווית הלקוח.
מה גם שהוא מהווה מרכיב חשוב בהצלחתו, הוא זה שמשפיע על הרושם הראשוני באופן מידי, ועל התפיסה של העסק על ידי הלקוחות.
לכן, הוא צריך להיות פונקציונלי ולתת מענה מיטבי לצרכים אמיתיים, בין אם בתוך העסק עצמו ובין אם לצורך ספציפי כמו תערוכה, אירוע יח”צ, אירוע עובדים ועוד.

עיצוב פנים פונקציונלי לוקח בחשבון את הצרכים של העסק, בין אם צריך מקום לקבלת פנים או לתצוגה ובין אם מקום להמתנה או חדר לסגירת עסקה. קיימים פתרונות רבים שיכולים לעשות את החיים שלכם קלים יותר נעימים יותר ופוריים הרבה יותר.

לכל עסק יש את המאפיינים שלו ולכן הפתרון והעיצוב שיוצע לאולם תצוגה שונה מהפתרון שיוצע לחנות או מספרה או כל עסק אחר. זיהוי הצורך והתאמת הפתרון לעסק הרלוונטי הוא המפתח לתכנון ועיצוב נכון שייקח את העסק שלך למחוזות חדשים.

 שני שלבים עיקריים:

במסגרת עיצוב פנים לעסקים אנו מציעים מעטפת שלמה של שירותים:
בשלב הראשוני אנו מאפיינים את הצרכים שלכם לעומק, וחושבים על קונספט עיצובי שיעבוד עבורכם ויצור סביבת עבודה מעוררת ופרודוקטיבית. והכל –  תוך שחושבים על כל הפרטים הקטנים שיעשו עבורכם הבדל כמו למשל על חלוקת חללים מיטבית, הפרדה בין אזורים, מיקום הקבלה, יצירת חוויית לקוח ברמה הגבוהה ביותר והעברת ערכי המותג דרך העיצוב.

בשלב השני אנחנו מתרגמים את כל העיצוב לסט של תוכניות עבודה עבור הקבלן המבטיחות בניית תשתית נכונה ומותאמת שתממש את העיצוב.

עיצוב לעסקים

עם ניסיון בפרויקטים גדולים של עיצוב, ראייה מערכתית רחבה, יכולת לרדת עד לרמת הפרט הקטן והיכרות עם פתרונות חכמים ומתקדמים שייקחו את העיצוב לשלב הבא.

אנו נשמח להציע לכם פתרונות עיצוב לעסקים בהתאמה מלאה! צרו איתנו קשר עוד היום לשיחת ייעוץ ללא עלות.

חצר מונגשת

רוצה שהבית יתאים את עצמו אליך?

למידע נוסף מלא/י פרטים

לפגישת ייעוץ ראשונית